🚚 Є безкоштовна доставка Укрпоштою по Україні! 🚚                                      
Графік роботи
Понеділок 09:00 - 18:00
Вівторок 09:00 - 18:00
Середа 09:00 - 18:00
Четвер 09:00 - 18:00
П'ятниця 09:00 - 18:00
Субота вихідний
Неділя вихідний
У ВИХІДНІ ПО МОЖЛИВОСТІ
ВІДПОВІДАЄМО У VIBER
UA RU

Запчастини SEAT

логоип СеатВ електронному каталозі інтернет магазину Skobiz за доступною ціною в Україні оптовим та роздрібним клієнтам пропонується купити оригінальні та ліцензійні запчастини SEAT для великої кількості нових та вікових моделей з різними типами двигунів. Крім широких можливостей для самостійного підбору (за унікальним номером автозапчастин або відмінними рисами моделі СЕАТ) у нашому магазині можна скористатися підтримкою професійних онлайн консультантів або замовити запчастини за VIN кодом.Коротка історія СЕАТ

1950 році іспанський уряд вирішив налагодити масовий випуск доступного за ціною для середньостатистичних громадян сучасного транспорту. Основним інвестором «Іспанської спільноти легкових автомобілів для туризму» (так у перекладі українською мовою звучить повна назва SEAT) став Національний інститут промисловості, також було залучено низку банківських структур.

сеат 1400

Важливу роль у становленні відіграв автомобільний концерн FIAT. Саме його автомобіль «1400» із «косметичними» змінами став дебютним під новим логотипом. Успіх примножив і «124» (близнюк FIAT 124 та ВАЗ 2101) та «127».

До середини сімдесятих років СЕАТ вже вважався десяткою найбільших виробників Європи. У вісімдесяті роки, повністю самостійно, були створені «прохідні» MARBELLA, MALAGA і RONDA. Новий виток розвитку розпочався з 1990 року – після купівлі активів німецьким концерном Volkswagen. Нові фінансові вливання дозволили створити солідний модельний ряд високотехнологічних популярних автомобілів різних класів – ALTEA, ATECA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO.

Кроссовер Seat Tarraco

Купити запчастини SEAT за вигідною ціною в Україні

Для того, щоб підібрати та купити запчастини СЕАТ в електронному каталозі інтернет магазину Skobiz, оптовим та роздрібним покупцям знадобиться мінімум часу та зусиль:

  • увійти до потрібної категорії (всі товари скомпоновані за групами - за призначенням);
  • вказати унікальний номер оригіналу або «відмінні» дані про модель SEAT, що запитуються;
  • отримати список запропонованих взаємозамінних альтернатив;
  • за допомогою описів порівняти варіанти за ціною та характеристиками;
  • купити оптимально підходящий варіант - оплатити зручним способом;
  • вибрати перевізника та погодити час та терміни доставки по Україні.

Безпомилкове рішення – делегувати (за VIN-кодом) підбір кваліфікованим онлайн-консультантам.