🚚 Є безкоштовна доставка Укрпоштою по Україні! 🚚                                      
Графік роботи
Понеділок 09:00 - 18:00
Вівторок 09:00 - 18:00
Середа 09:00 - 18:00
Четвер 09:00 - 18:00
П'ятниця 09:00 - 18:00
Субота вихідний
Неділя вихідний
У ВИХІДНІ ПО МОЖЛИВОСТІ
ВІДПОВІДАЄМО У VIBER
UA RU
Головна Скарга: погане обслуговування

Скарга: погане обслуговування

На жаль, усі ми не досконалі. Іноді щось забуваємо, іноді переоцінюємо власні можливості (хочемо зробити ідеально, а виходить "не дуже"). Іноді запізнюємося на роботу, бо стояли в пробці або проспали. Буває, що наші гаджети "глючать" коли ми розраховуємо на їх нагадування, буває губиться записка з потрібним номером телефону і кодом запчастини. Іноді трапляються сімейні чи особисті проблеми, які вимагають нашої уваги та вибивають нас із ритму, що не найкращим чином позначається на якості роботи.

плохое обслуживание

Нам дуже шкода, що через ці причини іноді ми не виконуємо наші зобов'язання і не виправдовуємо Ваші очікування. І компанія наша постійно зростає та змінюється, не завжди вдається заздалегідь усе передбачати та організувати роботу без збоїв.

Але якщо трапляється "прокол" – ми робимо все можливе, щоб виправити ситуацію. Якщо вам щось не сподобалося в обслуговуванні або Ви не можете отримати потрібну інформацію, будь ласка, зв'яжіться з генеральним директором Олексієм Пугаченком: 099 529 9208 (Viber); e-mail: pugachenko@gmail.com

Кожне звернення не тільки допоможе вирішити Вашу проблему, а покращує наш сервіс, тому що ми робимо все, щоб надалі таких проблем не виникало.

Щиро вдячні за розуміння та допомогу!