🚚 Є безкоштовна доставка Укрпоштою по Україні! 🚚                                      
Графік роботи
Понеділок 09:00 - 18:00
Вівторок 09:00 - 18:00
Середа 09:00 - 18:00
Четвер 09:00 - 18:00
П'ятниця 09:00 - 18:00
Субота вихідний
Неділя вихідний
У ВИХІДНІ ПО МОЖЛИВОСТІ
ВІДПОВІДАЄМО У VIBER
UA RU

Запчастини Skoda

логотип ШкодаЕлектронний каталог інтернет-магазину Skobiz – відмінне рішення для того, щоб швидко підібрати та купити за доступними цінами в Україні запчастини Skoda для ремонтного обслуговування великого списку нових та вікових моделей. Оригінальні та аналогові автозапчастини поставляються виключно від виробників, що мають гарну репутацію на ринку, і обов'язково мають сертифікати європейського або міжнародного класу, що підтверджують високий рівень якості.Коротка історія Шкода

Предтечею сучасної автомобільної компанії Skoda вважається фірма двох друзів та інженерів Вацлава Клемента та Вацлава Лауріна, яка була відкрита у 1895 році.

За перші тридцять років було створено низку відомих на батьківщині та закордоном автомобілів (середнього класу), але потім, на тлі економічної кризи, власникам довелося піти на нерівне поєднання із власником великої промислової імперії Емілем Шкода. З 1925 року і до сьогодні чеські автомобілі носять його ім'я.

Skoda 420 Popular

Дебютною стала легкова машина Skoda 420 Popular, яка мала попит аж до окупації Чехії гітлерівським режимом. Роки роботи на Вермахті (випуск танків, вантажівок та іншої армійської техніки) закінчилися повною націоналізацією підприємства.

У соціалістичні часи було створено низку «безликих» авто Шкода – для внутрішнього ринку та сусідніх країн Східної Європи. Кожна з них лише підкреслювала відставання від світових лідерів. Істотну спробу «прорватися» було зроблено у вісімдесяті роки – з досить цікавою моделлю Favorit. Але в цей час уже розвалювалася на уламки країна.

У команді Volkswagen

Врятуватися Skoda від краху допомогла покупка контрольного пакета німецьким концерном Volkswagen! Новий власник допоміг провести технічне переозброєння, відкрив доступ до «фірмових» інноваційних технологій, але при цьому зберіг достатню самостійність та самобутність чеського підрозділу.

За лічені роки було скомпоновано новий каталог пропозицій із затребуваними автомобілістами легковими машинами – FELICIA, OCTAVIA, FABIA SUPERB, RAPID та інші. У нове століття Шкода увійшла в статус одного з найбільш успішних автомобільних брендів, що динамічно розвиваються.

Skoda Superb 2019 года

Купити запчастини SKODA за привабливою ціною в Україні

Електронний каталог інтернет магазину Skobiz надає оптовим та роздрібним клієнтам широкі можливості для того, щоб швидко та безпомилково самостійно знайти та купити досить дешеві за вартістю та гарантовано якісні запчастини Шкода або замовити підбір кваліфікованим онлайн консультантам.

Найбільш зручний алгоритм дій:

  • увійти до потрібної категорії (всі товари скомпоновані за групами за призначенням);
  • вказати артикул оригінальної запчастини або ключові дані про конкретну модель Шкода;
  • отримати список запропонованих взаємозамінних альтернатив;
  • купити вигідний за ціною та експлуатаційними характеристиками варіант – сплатити зручним способом;
  • визначитися з компанією-перевізником, вказати місце та погодити терміни доставки по Україні.

Дійсний варіант уникнути помилок та складнощів при підборі запчастин Skoda – звернутися за допомогою до команди досвідчених консультантів. Фахівці оперативно запропонують вигідний варіант для Шкода з урахуванням будь-яких побажань клієнта, допоможуть оформити замовлення та вислухають будь-які зауваження та побажання, спрямовані на подальше вдосконалення роботи з постійними та новими покупцями.

Гарантія повернення або обміну запчастин – в рамках законодавчої бази України.