🚚 Є безкоштовна доставка Укрпоштою по Україні! 🚚                                      
Графік роботи
Понеділок 09:00 - 18:00
Вівторок 09:00 - 18:00
Середа 09:00 - 18:00
Четвер 09:00 - 18:00
П'ятниця 09:00 - 18:00
Субота вихідний
Неділя вихідний
У ВИХІДНІ ПО МОЖЛИВОСТІ
ВІДПОВІДАЄМО У VIBER
UA RU

Купити запчастини на Volkswagen

 

логотип фольцвагенЕлектронний каталог інтернет магазину Skobiz – зручний варіант для роздрібних та оптових клієнтів, який дозволить швидко підібрати та купити оригінальні та аналогові запчастини за доступними цінами в Україні. Тут ви знайдете запчастини VW для ремонтного обслуговування великого переліку нових та вікових автомобілів різних класів. Усі автозапчастини в онлайн базі поставляються безпосередньо від відомих європейських та інших виробників та мають підтверджену сертифікатам гарантію високої якості.Коротка історія Volkswagen

У тридцяті роки минулого століття гітлерівський уряд вирішив розпочати випуск доступного за ціною «народного автомобіля», проте існуючі виробники виявилися не готовими розпочати масштабний випуск машини з озвученими характеристиками та ціною.

Влада (взявши позику у населення) побудувала найсучасніший завод у Європі (у Вольфсбурзі), на якому передбачалося збирати «Жуки» – дебютну модель VW – її розробив легендарний Фердинанд Порше, а зовнішній вигляд був виконаний за ескізами Гітлера. Планам завадила Друга світова війна.

фольцваген жук

Після поразки нацистів підприємство, яке має досвід виробництва лише військової техніки, «врятували» англійці, які замовили одразу 20 тисяч авто VW. Потім з'явилися інші замовлення. Під керівництвом Генріха Нордхоффа Фольксваген швидко завоював європейські ринки та швидко розширив каталог пропозицій (у тому числі за рахунок мікроавтобусів).

Успіх першого післявоєнного десятиліття дозволив не тільки зробити переоснащення складального обладнання, але й купити в шістдесяті роки першу сторонню компанію - AUDI. У наступному десятилітті Volkswagen випустив Golf, який за обсягами продажів обійшов «Жука» і започаткував новий напрямок компактних автомобілів – «гольф-класу».

Сучасна ера

З вісімдесятих років минулого століття Volkswagen став будувати амбітні плани щодо глобального лідерства, роблячи основні акценти на високу технологічність транспорту та широке охоплення потенційних споживачів. На початку двохтисячних VW почав випускати авто в останньому неохопленому сегменті позашляховиків. У цей час до списку "сторонніх активів" вже входили Seat, Bentley, Lamborghini, Bugatti та інші.

У новому столітті основні акценти Volkswagen – на забезпечення максимальної безпеки транспорту, максимальне компонування сучасними електронними опціями комфорту та допомоги водію, а також – на економічність та екологічну чистоту силових агрегатів.

 VW Atlas Cross Sport 2019

Купити запчастини Фольксваген за доступною ціною в Україні

Електронний каталог інтернет-магазину Skobiz скомпонований таким чином, щоб дозволити оптовим та роздрібним клієнтам легко підібрати та купити максимально дешево запчастини Volkswagen для популярних та рідкісних в Україні моделей. Всі автозапчастини зібрані за групами за призначенням та мають докладні описи із зазначенням цін та ключових експлуатаційних характеристик. Рекомендований алгоритм дій:

  • вказати унікальний номер (артикул) оригіналу або (у потрібній категорії) відмінні риси марки та моделі;
  • отримати список взаємозамінних альтернатив та вивчити запропоновані варіанти;
  • купити оптимально підходящі за ціною та характеристиками автозапчастини, додавши їх у кошик і оплативши їх одним із можливих способів;
  • обрати перевізника, погодити місце та терміни доставки по Україні.

При необхідності можна доручити підібрати запчастини Volkswagen кваліфікованим онлайн-консультантам, які оперативно запропонують купити найбільш вигідний варіант з урахуванням можливих побажань клієнтів